Dobro došli na Internet stranicu predmeta Politika otpora i teorija građanske neposlušnosti

Politika otpora i teorija građanske neposlušnosti pripada grupi izbornih predmeta u okviru nastavnih aktivnosti na Fakultetu političkih nauka Univerziteta u Beogradu. Virtuelna šetnja koju vam nudimo nastala je kao rezultat namere saradnica/saradnika na predmetu da studentkinjama/studentima osnovnih i postdiplomskih studija omoguće korišćenje još jednog izvora za njihovo dalje akademsko usavršavanje.

Osim želje da sajber stanovnike koji svoj akademski razvoj vezuju za polje političke teorije opremimo dodatnim sadržajima, naš je cilj da interaktivnom Internet prezentacijom predmeta Politika otpora i teorija građanske neposlušnosti pospešimo i komunikaciju između studentkinja/studenata i saradnika i nastavnika na predmetu. Primajući k znanju da vrsta prezentacije koju smo pripremili nikada ne može biti potpuno zaokružena, pozivamo vas da pažljivo pretražite sve njene stranice i da nam pošaljete moguće primedbe, komentare i predloge.

Saradnici na predmetu Politika otpora i teorija građanske neposlušnosti